Karlovy Vary, oáza klidu a života

Karlovy Vary nejsou jen lázně, prameny a kolonády. V rámci svého volného času můžete navštívit v Karlových Varech nebo v jejich okolí mnoho zajímavých míst a užít spoustu aktivit, které byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Město a hrad Loket

Okolí města Karlovy Vary

  • Město a hrad Loket – Kamenný královský hrad Loket, je více než 800 let staré sídlo, tyčící se na žulovém masívu, který obtéká řeka Ohře. Na loketském hradě strávil mnoho času i nejvýznamnější z českých králů Karel IV. - Hrad Loket
  • Bečov nad Teplou – Zámek a hrad Bečov je další významnou historickou památkou Karlovarska, kterou by jste měli poznat. Především relikviář sv. Maura, který je v zámku uložen - Zámek a hrad Běčov
  • Lázeňský trojúhelník - Karlovy Vary patří do tzv. lázeňského trojúhelníku, který usiluje o zařazení mezi památky UNESCO. Mariánské lázně a Františkovy lázně, které do trojúhelníku patří, rozhodně stojí za Vaši návštěvu.

Prameny a kolonády

Nenavštívit karlovarské kolonády a neochutnat horké prameny, to by byl neodpustitelný hřích.

Aphrodite Hotel & SPA**** je v centru lázní Karlovy Vary a můžete tak v krátké době korzovat na karlovarských kolonádách s kalíškem léčivého pramene v rukách.

Prameny a kolonády
Doporučujeme navštívit

Doporučujeme navštívit

  • Motýlí dům Karlovy Vary - tropická zahrada s živými exotickými motýly z celého světa - dianakv.cz
  • Muzeum Jana Bechera - karlovarská becherovka je světoznámým likérem, který v Karlových Varech pramení již od roku 1807. Navštivte muzeum a ochutnejte - Muzeum J.Bechera
  • Vánoční dům - kouzlo vánoční atmosféry v kdykoliv v roce. Expozice vánočních tradic, ozdob a zvyků - Vánoční dům

Golf

Karlovy Vary jsou tradiční destinací golfu. V Karlových Varech a jejich okolí (max. 45 min jízdy) je pro Vás připraveno více jak 10 golfových hřišť.

Ubytujte se a užijte si královský sport v nádherném prostředí města Karlovy Vary!

Golf
Kouzlo lázeňských lesů

Kouzlo lázeňských lesů

Lázeňské lesy jsou perlou Karlových Varů, která nabízí desítky kilometrů cest a stezek s bezpočtem zastávek, výhledů na město Karlovy Vary a míst, která Vás okouzlí.

Применить